menu close menu

Aktualności

0 comments

Darmowe badania składu ciała!

Wszystkich klubowiczów zapraszamy na darmowe badania składu ciała. Badania odbywają się w siedzibie Strefy Mocy na ul. Grójeckiej 67-Ochota. Aby umówić się na badanie konieczna jest rejestracja telefoniczna pod numer tel. (22) 404 98 79 lub tel.kom. 500 801 505! Zapraszamy!

więcej
0 comments

Od 1 sierpnia honorujemy w klubie karty BEACTIVE!

Od 1 sierpnia zapraszamy wszystkich studentów z kartą BEACTIVE!

więcej
0 comments

Od 1 czerwca zmiany w godzinach pracy klubów

Miło nam poinformować, iż od 1 czerwca ulegają zmianie godziny funkcjonowania klubów ( oprócz klubu z ul. Puławskiej i Racjonalizacji):

Poniedziałek-piątek: 6.00-23.00
Sobota: 08.00-19.00
Niedziela: 09.00-19.00

więcej
0 comments

Catering funkcjonalny Powerpack w wybranych klubach!

Nowość w naszej ofercie-catering funkcjonalny firmy PowerPack, posiłki w postaci gotowych pełnowartościowych posiłków, sałatek, kanapek i jogurtów są przygotowywane ze świeżych, nieprzetworzonych, pełnowartościowych składników, tak zbilansowanych by dostarczyć do Twojego organizmu
wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dania będące w naszej ofercie są przygotowywane pod nadzorem dietetyk z centrum „Przyjazny Dietetyk” . Posiłki w rewelacyjnej cenie 17,50 PLN! Zapraszamy!

więcej
0 comments

Zapraszamy na siłownię i strefę cardio do Fight Clubu S4 na ul. Racjonalizacji

Szanowni Państwo!
Zapraszamy do S4 Fight Club na ul. Racjonalizacji 5-Mokotów teraz do Państwa dyspozycji siłownia i strefa cardio.
Klub będzie honoruje wszystkie karnety na siłownię zakupione w Fitness club s4. Dodatkowo w ramach karnetu mogą Państwo korzystać ze strefy cross training i strefy sztuk walk ( z wyłączeniem godzin zajęć grupowych). Ponadto proponujemy 50% rabat na zajęcia grupowe dla posiadaczy karnetów w s4.
Zapraszamy gorąco!

więcej

Facebook

YouTube