';

FitnessClub S4 / Sadyba, ul. Nałęczowska 19

Fitness

NAJBLIŻSZE ZAJĘCIA

PROMOCJA DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW

(do 26 roku życia)

Karnet Open  1 miesiąc – 89 pln
Karnet Open 1 miesiąc (wejście do godziny 15:00) – 49 pln

CENNIK

siłownia open, zajęcia grupowe open i sauna open

Wejście jednorazowe-  25 pln

Karnet 1 miesiąc – 129 pln

Karnet 3 miesiące – 350 pln

Karnet 6 miesięcy – 650 pln

Karnet 12 miesięcy-  1150 pln

Karta klubowa-  20 pln

FAQ

Dobrym wyborem będą zajęcia ABT, lub TBC (lub ich wersje +brzuch). Zajęcia te są nieskomplikowane, a duży nacisk kładziemy na poprawne wykonywanie ćwiczeń. Co do przygotowań to prosimy zabrać strój sportowy i zmienne obuwie. Napoje sportowe, lub wodę mamy w ofercie klubu w bardzo atrakcyjnych cenach, więc o to nie trzeba się martwić.

Idealnym wyborem będzie połączyć zajęcia „Sztangi”,  „Cellu Stop Interwał”, a także „FatBurn”. Taki zestaw daje gwarancję utraty tkanki tłuszczowej.

3-4 razy w tygodniu to optymalna ilość ćwiczeń. Ważna jest regularność i dostosowanie treningu do swoich możliwości. Czasem warto zacząć od dwóch treningów w tygodniu, aby po miesiącu rozruchu zwiększyć ilość zajęć.

Rutyna to najwięszy wróg sportu! Najlepszym wyborem, w tym przypadku będą zajęcia „Sztangi„, lub „Cellu Stop Interwał„. W tych pierwszych sami decydujemy o ciężarze sztangi, systematycznie możemy zwiększać jej ciężar, aby dostarczać ciału nowych bodźców. Z kolei zajęcia Cellu Stop Interwał są największym wyzwaniem dla kondycji spośród oferowanych przez nasz klub. Ćwiczenia o małej intensywności przeplatane są ćwiczeniami o dużej intensywności. Nie ma mowy o chwili odpoczynku.

Waga nie powinna być wyznacznikiem czy celem treningowym. Dużo bardziej wiarygodne jest mierzenie obwodów ciała. Proszę pamiętać, że tkanka mięśniowa jest około 3 razy cięższa niż tłuszcz. To tak jakby porównać objętość kilograma żelaza i kilograma pierza.

W naszym klubie zajmują się tym instruktorzy siłownii, którzy przeprowadzają  wywiad, by jak najlepiej dopasować dietę do trybu życia i treningu. Po szczegóły oferty zapraszamy do recepcji.

Nic bardziej mylnego! Sami decydujemy o wadze sztangi nakładając, lub zdejmując z niej talerze. Możliwy ciężar sztangi to od 3 kg do 30kg. Mitem jest, że takie zajęcia decydują o rozroście masy mięśniowej. Ćwiczenia z obciążeniem są koniecznie przy próbach utraty masy tłuszczowej. Właściwie dobrane ćwiczenia pod okiem instruktora powodują, że przy odchudzaniu, dzięki ćwiczeniom siłowym utrzymamy jędrne ciało przy jednoczesnej utracie wagi.

Każdy z naszych instruktorów to profesjonalista, więc radzimy przetestować ich wszystkich i przy wyborze zajęć po prostu kierować się swoimi sympatiami – proszę pamiętać, że trenera przede wszystkim trzeba lubić!

Będąc na cokolwiek chorym, należy bezsprzecznie skonsultować z lekarzem, czy można uprawiać, takie, a nie inne sporty. Pamiętaj, że instruktor to nie lekarz – nie ma możliwości zbadania Twojego stanu zdrowia.

Większość lekarzy rekomenduje zachowanie podobnej aktywności fizycznej jak przed ciążą – tj odradzają zwiększanie, jak i zmniejszanie aktywności fizycznej. W każdym wypadku jednak radzimy skonsultować się ze lekarzem prowadzącym ciążę.

Wszystkie opisy zajęć znajdują się na głównej stronie naszego klubu. Opis taki zawiera założenie zajęć, a nie ich dokładny opis, gdyż każdy trening jest inny. Zapobiega to rutynie i pozwala osiągnąć najlepsze efekty treningowe.

Niestety nie. W chwili obecnej możliwe jest zapisanie się na zajęcia fitness osobiście w recepcji klubu, lub online w „Strefie klienta„.

Oczywiście, wystarczy zakupić karnet OPEN. Nie daje on jednak możliwości rezerwacji miejsca na zajęciach, o czym warto pamiętać.

Znaczy to, że zajęcia poprowadzi inny instruktor niż przewidziany jest w grafiku zajęć. Brak ulubionego instruktora, może być zawodem, ale prosimy o wyrozumiałość – instruktorzy są tylko ludźmi i czasem mają kontuzje, chorują, lub potrzebują dnia wolnego 🙂

Siłownia

CENNIK

siłownia open, zajęcia grupowe open i sauna open

Wejście jednorazowe-  25 pln

Karnet dwutygodniowy – 60% ceny podstawowej karnetu

1 miesiąc – 129 pln

3 miesiące – 350 pln

6 miesięcy – 650 pln *

12 miesięcy-  1150 pln *

Karta klubowa-  20 pln *

PROMOCJA DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW

Karnet Open  1 miesiąc – 89 pln
Karnet Open 1 miesiąc (wejście do godziny 15:00) – 49 pln

Trening Personalny

TRENING PERSONALNY (ONE FOR ONE) 
Forma indywidualnych zajęć pod okiem specjalisty ,która daje gwarancję realizacji celu jaki sobie postawiłeś. Wystarczy ,że określisz potrzeby dotyczące własnego wyglądu i formy fizycznej a trener przygotuje program treningowy oraz dietetyczny. Będzie czuwał nad jego realizacją i dopilnuje byś osiągnął co zamierzyłeś. Nie ma skuteczniejszego i szybszego sposobu realizacji Twojego celu niż trening personalny z trenerem S4.

JAK WYGLĄDA TRENING PERSONALNY? 
Trener przeprowadza treningi z klientem czuwając nad poprawnością i skutecznością wykonywanych ćwiczeń. Przed każdym spotkaniem z Klientem trener rozpisuje plan treningowy w taki sposób, aby ćwiczący uniknął monotonii. Trener dba też o to, żeby Klient przez cały czas był zmotywowany i pełen zapału do osiągnięcia swojej wymarzonej formy i wyglądu.

INDYWIDUALNY PROGRAM TRENINGOWY
Przeprowadzając rozmowę z klientem trener dobiera odpowiedni dla jego potrzeb i możliwości program treningowy – może być on realizowany w fitness klubie, na basenie lub w plenerze. Dla uzyskania szybszych efektów trener ustala indywidualną dietę i suplementację.

CZEGO MOŻESZ OCZEKIWAĆ OD TRENERA PERSONALNEGO?

 • Trener osobisty dostosuje plan treningu do Twoich potrzeb i możliwości.
 • Zaproponuje optymalny plan treningowy i dietetyczny, w taki sposób, aby nie wkradła się w niego monotonia i nuda.
 • Czuwa nad prawidłową techniką i skutecznością wykonywanych ćwiczeń, a w razie potrzeby eliminuje błędy.
 • Odpowiada na Twoje pytania dotyczące ćwiczeń, odżywiania, spędzania czasu w sposób aktywny.
 • Motywuje do wysiłku i dba o bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń.
 • Pomaga maksymalnie wykorzystać każdą minutę Twojego cennego czasu.
 • Sprawia, że aktywność fizyczna jest przyjemną formą spędzania wolnego czasu.
FAQ

Cena treningu jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta, ponieważ każdy z naszych klientów ma odrębne potrzeby. Wymaga nieco innego podejścia ze strony trenera. Nasz trener przedstawia ofertę  po odbyciu szczegółowej konsultacji, dopiero wtedy jest w stanie określić jaki nakład pracy jest potrzebny, aby marzenia klienta o wymarzonej sylwetce przekuć w rzeczywistość.

Trener podczas konsultacji na podstawie uzyskanych od klienta informacji znajdzie najlepsze rozwiązanie treningowe i przedstawi ofertę, z której skorzystanie najszybciej doprowadzi do realizacji postawionego celu. Taka usługa jest bezpłatna.

Wystarczy przyjść do klubu i powiedzieć trenerowi ,że chce Pan/i odbyć konsultację. Jeżeli trener będzie wolny, to konsultacja odbędzie się od razu. Jeśli będzie miał klienta, to umówi się w innym dogodnym dla terminie. Innym sposobem jest wysłanie maila pod adres trening-personalny@fitnessclubs4.pl z prośbą o kontakt w sprawie konsultacji treningowej. W takim mailu należy podać również numer telefonu. Trener w krótkim czasie zadzwoni pod wskazany numer w celu umówienia terminu konsultacji.

Każdy trening jest inny, tak jak każdy z naszych klientów jest człowiekiem o różnych potrzebach, dlatego nie ma narzuconego czasu trwania zajęć. Jest to uzależnione od konkretnego planu treningowego, ułożonego indywidualnie. Waha się od 45 minut, do nawet półtorej godziny. Oczywiście ma to odzwierciedlenie w cenie treningu.

Za treningi personalne można płacić za pojedyncze lekcje jak i w formie przedpłaconego karnetu na konkretną ilość treningów. Koszt pojedynczego treningu kupionego w pakiecie na pewno będzie tańszy i jest to najlepsze rozwiązanie dla klientów decydujących się na dłuższą współpracę z trenerem.

Nasza firma oferuje dostęp do wszystkich klubów sieci, które znajdują się w każdej dzielnicy Warszawy. Nie ma znaczenia, w którym klubie dokonano zakupu. Trening może być realizowany w każdym z naszych klubów.

Wielu naszych klientów współpracując z trenerem kupuje treningi personalne w pakietach i np. w trakcie jego realizacji wyjeżdża na urlop. Dlatego nie wprowadzamy czasowych ograniczeń na realizację pakietów treningowych. W trosce o komfort naszych klientów, pakiety treningowe czekają w naszym systemie na realizację tak długo aż nie zostaną wykorzystane.

Trening personalny jest usługą dodatkową. Dlatego jest dodatkowo płatny dla każdego naszego klubowicza niezależnie od formy członkostwa w klubie.

Tak. Trener przychodząc na trening personalny jest do wyłącznej dyspozycji swojego klienta. Klient nie musi mieć obaw, że jego trener będzie odrywany od treningu z nim, przez któregoś z klubowiczów. W klubie zawsze jest trener, który ma dyżur instruktorski właśnie po to by być do dyspozycji pozostałych trenujących.

Treningi personalne można odbyć w godzinach otwarcia naszych klubów.

NA SAUNĘ ZAPRASZAMY
Poniedziałek:   07:00 – 22:00
Wtorek:   15:00 – 22:00
Środa:   07:00 – 22:00
Czwartek:   15:00 – 22:00
Piątek:   15:00 – 22:00
Sobota:   10:00 – 19:00
Niedziela:   14:00 – 19:00

Wejście jednorazowe- 15 pln

Sauna
REGULAMIN KORZYSTANIA Z USŁUG W KLUBACH FITNESSCLUB S4
 1. Fitness Club S4 prowadzi kluby fitness (dalej „Klub”) dla swoich członków (dalej „Członkowie Klubu”). Członkostwo w Klubie w zależności od postanowień Umowy dotyczącej członkostwa w Klubie obejmuje warianty korzystania przez Członków Klubu z następujących usług: – siłownia – basen – sauna – zajęcia grupowe
 2. Członkostwo w Klubie rozpoczyna się z chwilą zawarcia Umowy dotyczącej członkostwa w Klubie tj. z chwilą podpisania formularza członkowskiego i niniejszego Regulaminu, które łącznie stanowią Umowę. Przed zawarciem Umowy osoba ubiegająca się o członkostwo w Klubie zobowiązana jest okazać dowód osobisty lub inny dokument tożsamości zawierający fotografię celem weryfikacji tożsamości i sporządzenia Umowy. Członkowie Klubu zobowiązują się wskazać przy zawarciu Umowy aktualne dane adresowe w celu realizacji postanowień Umowy, w szczególności w celu doręczania korespondencji związanej z realizacją Umowy, jak również zobowiązują się do niezwłocznego zawiadomienia Fitness Club S4 o zmianie powyższych danych, nie później niż w ciągu 7 dni od dokonania zmiany.
 3. Fitness Club S4 upoważnia Członka Klubu do korzystania z urządzeń i wyposażenia Klubu oraz z usług świadczonych w Klubie, wyłącznie na warunkach wskazanych w Umowie.
 4. Członkostwo jest imienne i nie może być przeniesione na rzecz osób trzecich bez uprzedniej pisemnej, pod rygorem nieważności, zgody Klubu. Klub nie sprzeciwi się wyrażeniu zgody pod warunkiem uregulowania przez dotychczasowego lub nowego Członka Klubu wszelkich wymagalnych na dzień przeniesienia należności z tytułu członkowstwa w Klubie. Przekazanie członkostwa, zgodnie zasadami wskazanymi powyżej, podlega jednorazowej i płatnej z góry opłacie rejestracyjnej, obejmującej wydanie nowej karty członkowskiej zgodnie z obowiązującym cennikiem. Przeniesienie członkostwa następuje z chwilą zawarcia trójstronnej tj. pomiędzy Klubem, dotychczasowym Członkiem Klubu a nowym Członkiem Klubu umowy przelewu praw i obowiązków z Umowy.
 5. Każdy Członek Klubu otrzyma kartę członkowską. Wydanie karty członkowskiej podlega jednorazowej opłacie rejestracyjnej zgodnej z obowiązującym cennikiem. Karta członkowska jest kartą imienną i nie może być udostępniana innym osobom. Po zawarciu Umowy Członek Klubu wyraża zgodę na zrobienie fotografii Członka Klubu celem jej umieszczenia w informatycznej bazie danych, jak również wyraża zgodę na wykorzystanie jego wizerunku przedstawionego na powyższej fotografii w celu realizacji postanowień Umowy. Członek Klubu wyraża również zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z ustawą 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późń. zm.) przez Klub dla celów związanych z realizacją Umowy.
 6. Prawo do korzystania z karty członkowskiej nie może być przeniesione na osoby trzecie, o czym mowa w pkt 5 niniejszego Regulaminu. Członkowie Klubu są zobowiązani do okazywania swych kart członkowskich za każdym razem, kiedy wchodzą do Klubu. Klub nie jest zobowiązany do zezwolenia Członkowi Klubu na wejście do Klubu w przypadku nie okazania przez niego karty członkowskiej. W powyższym przypadku Klub zastrzega sobie prawo do pobrania kaucji w wysokości 30 PLN. Kaucja podlega zwrotowi w momencie okazania karty członkowskiej w czasie następnej wizyty w Klubie. Fakt zgubienia, zniszczenia lub kradzieży karty członkowskiej należy niezwłocznie zgłosić na recepcji klubu lub drogą mailową na adres: info@fitnessclubs4.pl. W przypadku utraty karty członkowskiej, nowa karta członkowska zostanie wydana z nowym numerem rejestracyjnym, za opłatą przewidzianą aktualnym cennikiem.
 7. Uzyskanie członkostwa w jednym z Klubów Fitness Club S4, upoważnia Członka Klubu do korzystania ze wszystkich Klubów, aktualnie prowadzonych przez Fitness Club S4 jak również nowo otwartych, w godzinach otwarcia poszczególnych Klubów. Fitness Club S4 nie gwarantuje, że w każdym z Klubów będą dostępne wszystkie usługi określone w pkt 2 niniejszego Regulaminu. Powyższe oznacza, że w celu wykorzystania wszystkich wariantów usług wynikających z Umowy, Członek Klubu może korzystać z Klubu, który oferuje wszystkie warianty usług objęte Umową lub korzystać z wybranych usług objętych Umową w Klubie, który daną usługę oferuje. Szczegółowe informacje dotyczące Klubów, w szczególności ich liczby, lokalizacji, oferowanych usług jak również godzin otwarcia Członkowie Klubu mogą uzyskać w Klubie, w którym zawarto Umowę, jak również na stronie internetowej http://fitnessclubs4.pl.
 8. Zabrania się użytkowania kart poza okresami, na który zostały zamówione.
 9. Zabronione jest dokonywanie jakichkolwiek zmian w wyglądzie karty członkowskiej, poza złożeniem podpisu we właściwym, wskazanym miejscu.
 10. Handel kartami oraz jakakolwiek forma dystrybucji kart, bez zgody Klubu są zabronione i grożą postępowaniem cywilno-prawnym. Nie ma możliwości zwrotu zakupionej karty członkowskiej oraz zwrotu w gotówce niewykorzystanych zasobów na karcie członkowskiej.
 11. W przypadku Umowy zawartej poza lokalem Klubu Członkowie Klubu mają prawo do odstąpienia od Umowy, składają na piśmie stosowne oświadczenie o odstąpieniu, w terminie 10 dni od dnia zawarcia Umowy. W powyższym przypadku Klub uprawniony jest do zatrzymania opłaty rejestracyjnej oraz do zatrzymania lub żądania zapłaty opłaty członkowskiej wyłącznie w wysokości proporcjonalnej do liczby dni trwania członkostwa, liczonych od dnia zawarcia Umowy aż do dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od Umowy. W przypadku konieczności dokonania zwrotu części opłaty członkowskiej, z przyczyn o których mowa powyżej, Klub dokona jej zwrotu niezwłocznie w gotówce Członkowi Klubu za pokwitowaniem.
 12. W przypadku złożenia przez Klub pisemnego oświadczenia o wypowiedzeniu Umowy, o którym mowa powyżej, z chwilą jego otrzymania Umowa ulega rozwiązaniu, Członek Klubu zostaje pozbawiony członkostwa i zobowiązany jest do natychmiastowego opuszczenia Klubu i zabrania swoich ruchomości. W takim przypadku Klub uprawniony jest do zatrzymania opłaty rejestracyjnej oraz do zatrzymania lub żądania zapłaty opłaty członkowskiej wyłącznie w wysokości proporcjonalnej do liczby dni trwania członkostwa, liczonych od dnia zawarcia Umowy aż do dnia otrzymania przez Członka Klubu oświadczenia o wypowiedzeniu. W przypadku konieczności dokonania zwrotu części opłaty członkowskiej, z przyczyn o których mowa powyżej, Klub dokona jej zwrotu niezwłocznie w gotówce Członkowi Klubu za pokwitowaniem.
 13. Klub jest uprawniony do wypowiedzenia Umowy ze skutkiem natychmiastowym bez zachowania okresu wypowiedzenia z ważnych powodów, przez które, w szczególności Strony rozumieją każdy z przypadków gdy: – członek postanowienia Umowy i nie zaprzestaje naruszeń pomimo otrzymanego upomnienia ze strony kierownictwa lub personelu Klubu, – zalega z zapłatą opłaty członkowskiej przez okres dłuższy niż 10 dni.
 1. Członek Klubu zobowiązany jest do uiszczenia opłaty rejestracyjnej i wszystkich opłat członkowskich w kwocie i na warunkach płatności wskazanych w Umowie.
 2. Aktualny Cennik opłat członkowskich i opłat rejestracyjnych właściwy dla danego typu Umów jest dostępny w ogólnie dostępnym miejscu przy recepcji Klubu. W razie wątpliwości osoba zainteresowana członkostwem może uzyskać wszelkie informacje dotyczące członkostwa w recepcji Klubu.
 3. Klub zastrzega sobie prawo zmiany cen, w szczególności w przypadku wzrostu opłat za energię elektryczną, ciepłą i zimną wodę i innych. Zmiana Cennika opłat członkowskich i rejestracyjnych w trakcie trwania Umowy nie wpływa na postanowienia Umowy. Opłata rejestracyjna jest pobierana jednorazowo w każdym przypadku konieczności wyrobienia nowej karty członkowskiej, w szczególności w przypadku wyrobienia jej po raz pierwszy, zagubienia, zniszczenia, przelewu prawa i obowiązków z Umowy lub utraty aktualności danych lub wizerunku widniejącego na karcie.
 4. Klub jest uprawniony do odmowy wpuszczenia Członka Klubu na teren obiektu, w przypadku, gdy zalega on z opłatą członkowską lub podał dane, które uniemożliwiają Klubowi realizację polecenia zapłaty lub pobranie opłaty (w zależności od wybranego sposobu zapłaty).
 5. Ceny za używanie specjalnego wyposażenia lub za świadczone specjalne usługi, nie wchodzące zakres danego typu członkostwa, są określone w cenniku ustalonym przez Klub.
 6. W przypadku usługi jednorazowej Klient dokonuje opłaty w recepcji Klubu zgodnie z obowiązującym cennikiem.
 1. Członkowie Klubu uprawiają sport i biorą udział w zajęciach w Klubie oraz korzystają z wyposażenia i urządzeń Klubu wyłącznie na własną odpowiedzialność i ryzyko. Klub nie ponosi odpowiedzialności za szkody poniesione przez Członków Klubu w Klubie, chyba że wynikają one z winy Klubu, w tym z niewłaściwego stanu technicznego urządzeń, w które wyposażony jest Klub. Klub zastrzega sobie prawo do ograniczenia czasu dostępu do niektórych urządzeń i wyposażenia Klubu, mając na względzie potrzeby korzystania z urządzeń i wyposażenia przez wszystkich Członków Klubu.
 2. Członkowie Klubu nie są uprawnieni do korzystania z prywatnych trenerów osobistych w Klubie (z wyłączeniem trenerów osobistych zatrudnionych w Klubie).
 3. Członkowie Klubu obowiązani są do podporządkowania się poleceniom pracowników i obsługi Klubu, a także zachowania czystości i ciszy.
 4. Prowadzący zajęcia trener ma prawo ograniczyć liczbę osób na zajęciach lub poprosić Członka Klubu o opuszczenie zajęć, jeśli, w opinii trenera, Członek Klubu nie przestrzega poleceń trenera.
 5. Członkowie Klubu są zobowiązani do używania ręczników w trakcie ćwiczeń, aby zapewnić utrzymanie wyposażenia i urządzeń Klubu w czystości.
 6. Członkowie Klubu są zobowiązani do przestrzegania następujących reguł: – brać prysznic przed wejściem do sauny, – zabronione jest golenie się pod prysznicami lub w saunie, – zabronione jest suszenie jakichkolwiek rzeczy osobistych lub ręczników w saunie.
 7. Zabronione jest korzystanie z Klubu przez Członków Klubu, będących pod wpływem alkoholu, środków mających wpływ na krążenie krwi i metabolizm komórkowy, środków antyhistaminowych, beta-blokerów lub środków uspokajających. Członkowie Klubu cierpiący na schorzenia cukrzycowe, choroby serca, niskie lub wysokie ciśnienie lub w ciąży powinni skonsultować się z lekarzem przed skorzystaniem z sauny.
 8. Członkowie Klubu zobowiązani są do zachowywania się w Klubie przyzwoicie, tak, aby nie przeszkadzać innym Członkom Klubu. Używanie wulgarnego lub obraźliwego języka jest niedozwolone.
 9. Członkowie Klubu, w trakcie uprawiania jakichkolwiek ćwiczeń sportowych, są obowiązani do noszenia odpowiedniego ubioru i obuwia sportowego.
 10. Każdy Członek Klubu zobowiązany jest do ubierania się zgodnie z zasadami higieny i przyzwoitego zachowania, odpowiednio do danego pomieszczenia w Klubie.
 11. Palenie jest zabronione we wszystkich pomieszczeniach Klubu.
 12. Używanie telefonów komórkowych jest zabronione w Klubie na terenie basenu i sauny.
 13. W przebieralniach są udostępniane Członkom Klubu schowki w celu przechowania ich rzeczy osobistych podczas pobytu w pomieszczeniach Klubu. Korzystanie ze schowków umożliwia klucz wydawany w recepcji Klubu.
 14. Przed wyjściem z szatni na teren części sportowo rekreacyjnej Klubu należy sprawdzić czy schowek został zamknięty. Za rzeczy pozostawione w schowku otwartym lub nieprawidłowo zamkniętym oraz rzeczy pozostawione na zewnątrz schowka Klub nie odpowiada.
 15. Przed opuszczeniem Klubu, Członkowie Klubu są zobowiązani do całkowitego opróżnienia zajmowanych schowków. Schowki nie opróżnione przed zamknięciem Klubu danego dnia, mogą zostać otwarte i opróżnione przez personel Klubu odpowiedzialny za jego prowadzenie. Przedmioty pozostawione w schowkach przez Członków Klubu przechowywane są w Klubie przez okres dwóch tygodni, po upływie którego są usuwane z terenu Klubu.
 16. Osoba, która zgubiła otrzymany klucz obowiązana jest do zapłacenia jego równowartości oraz kosztów wymiany (50 złotych) w recepcji Klubu. W przypadku zwrotu zagubionego klucza w tymże dniu, do godziny zamknięcia Klubu – Klub zwróci pobraną opłatę.
 17. Osoba, która zniszczyła otrzymany klucz obowiązana jest do zapłacenia jego równowartości (20 złotych) w recepcji Klubu. Klub nie odpowiada za przedmioty wartościowe pozostawione w szatniach i szafkach ubraniowych, w szczególności za zegarki, pieniądze i papiery wartościowe, karty kredytowe, wszelkiego rodzaju dokumenty i klucze, telefony komórkowe, komputery przenośne i dane w nich zawarte oraz inny sprzęt elektroniczny, przedmioty ze złota, srebra, kamieni szlachetnych itp. Przedmioty o wartości kolekcjonerskiej i/lub numizmatycznej.
 18. Osoba, która zgubiła lub zniszczyła otrzymaną opaskę silikonową dołączoną do klucza zobowiązana jest do zapłacenia jej równowartości (10 złotych) w recepcji Klubu.
 19. Pakiety Treningów Personalnych można wykorzystać w terminie 3 miesięcy od zakupu- pakiet 1-5 TP oraz 6 miesięcy od zakupu więcej niż 5 TP. Po upływie tego okresu wygasa możliwość zrealizowania usługi.
 20. Klub zastrzega sobie prawo do odmowy wypłaty koszów za niewykorzystane Treningi Personalne w przypadku rezygnacji trenera. W takim przypadku Klub zobowiąże się do wskazania trenera, który poprowadzi TP z klientem.
 21. Klub zastrzega sobie prawo do zablokowania możliwości korzystania z usług wszystkich Klubów S4 dla Trenerów Personalnych, którzy podczas pobytu na siłowni prowadzą działalność komercyjną.
 1. Członek Klubu zobowiązany jest do przestrzegania postanowień Regulaminu obiektu, w którym się znajduje.
 2. Do Klubu nie mają wstępu osoby poniżej 15 roku życia, z wyjątkiem sytuacji, gdy Klub wyda pisemne zezwolenie w tym zakresie. W przypadku osób pomiędzy 15 a 18 rokiem życia, Umowę podpisuje przedstawiciel ustawowy – rodzic lub inny opiekun prawny.
 3. Z usług można korzystać w godzinach otwarcia Klubu (jeśli nie występują dodatkowe ograniczenia). Godziny otwarcia Klubu są wywieszone w pomieszczeniach Klubu. Klub zastrzega sobie prawo do zmiany godzin otwarcia (ich skrócenia lub wydłużenia) w razie potrzeby. Informacja o zmianie godzin otwarcia także z powodu świąt lub o wyłączeniu obiektu z eksploatacji, podawana jest z tygodniowym wyprzedzeniem na tablicy ogłoszeń znajdujących się przy recepcji danego obiektu. Członkowie Klubu zobowiązani są opuścić Klub najpóźniej w godzinie jego zamknięcia.
 4. Członkom Klubu przebywającym na terenie Klubu zabrania się: – powodowania sytuacji, które mogłyby zagrozić bezpieczeństwu innych osób, – hałasowania, – korzystania z Klubu w innym stroju niż przewidziany zwyczajowo do danego rodzaju ćwiczeń, – palenia tytoniu, – wnoszenia i spożywania wszelkich napojów alkoholowych, – spożywania posiłków (poza miejscami do tego wyznaczonymi), – wnoszenia do Klubu przedmiotów, które mogłyby wyrządzić szkodę innym osobom, – wprowadzania lub wnoszenia zwierząt, – wchodzenia do pomieszczeń wyłączonych z ogólnego dostępu.
 5. Członkowie Klubu, których stan wskazuje na spożycie alkoholu lub innych podobnie działających środków nie będą wpuszczane na teren Klubu.
 6. Osoby niszczące sprzęt lub urządzenia w Klubie ponoszą pełną odpowiedzialność materialną za wyrządzone szkody. Za osoby niepełnoletnie odpowiedzialność materialną ponoszą ich rodzice lub opiekunowie.
 7. O wszelkich sytuacjach wymagających interwencji upoważnionych pracowników Klubu lub służb zewnętrznych należy natychmiast informować obsługę Klubu.
 8. Osoby korzystające ze zniżek studenckich, lojalnościowych, rodzinnych i innych są zobowiązane do okazywania dokumentów potwierdzających prawo do skorzystania ze zniżki. Brak tych dokumentów uniemożliwia skorzystanie ze stosownej zniżki.
 9. Osoby nie posiadające karty klubowej, aby otrzymać kluczyk od szafki w szatni zobowiązane są do pozostawienia na recepcji dokumentu ze zdjęciem.
 10. Osoby posiadające abonamenty do 16.00 są zobowiązane do opuszczenia klubu do godziny 16.00. Osoby pozostające w klubie po tej godzinie będą zobowiązane do uiszczenia opłaty 30 PLN i ich karnet zostanie zmieniony na karnet open.
 11. Wejście na basen nie może trwać dłużej niż 60 min. Osoby pozostające na basenie dłużej niż 60 min. będą zobowiązane do uiszczenia opłaty według cennika danego klubu.
 12. Ważne informacje są wywieszane na tablicach ogłoszeń w pomieszczeniach Klubu.
 13. Podstawą wnoszenia reklamacji jest karta członkowska lub ważny paragon otrzymany w recepcji Klubu.
 14. Klub nie ponosi odpowiedzialności za zorganizowanie miejsc parkingowych dla Członków Klubu.
 15. Klub nie odpowiada za wypadki wynikłe z nieprzestrzegania niniejszego Regulaminu.
 16. Klub wyposażony jest i monitorowany przy pomocy sieci kamer przemysłowych. W Klubie stosowany jest również system identyfikacji Członków Klubu, co Członek Klubu akceptuje poprzez podpisanie Umowy.
 17. Wewnątrz Klubu obowiązuje zakaz fotografowania i filmowania w celach komercyjnych bez uprzedniej zgody kierownictwa Fitness Club S4 lub osoby upoważnionej.
 18. Umieszczanie reklam oraz przeprowadzanie akcji promocyjnych na zewnątrz i wewnątrz Klubu możliwe jest tylko za zgodą kierownictwa Fitness Club S4 lub osoby upoważnionej po uprzednim uzgodnieniu formy, lokalizacji oraz czasu trwania ekspozycji. Na terenie Klubu obowiązuje całkowity zakaz akwizycji.
 19. Członkowie Klubu naruszający porządek publiczny lub przepisy niniejszego Regulaminu będą usuwane z terenu Klubu (Dz.U. Nr 57 z dn. 06.1997 r. par. 15, pkt 3c) niezależnie od ewentualnego skierowania sprawy również na drogę postępowania w sprawach o wykroczenia.
 20. Przez podpisanie niniejszego Regulaminu, Członek Klubu potwierdza, że zapoznał się z jego postanowieniami, zrozumiał je, akceptuje warunki i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
 21. Klub zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie w następujących przypadkach: – w przypadku zmian w warunkach współpracy z właścicielami lub wynajmującymi lokale, w których prowadzone są Kluby, – w przypadku globalnej zmiany polityki biznesowej Fitness Club S4, – w przypadku zmiany przepisów prawnych mającej wpływ na świadczenie przez Fitness Club S4 usług w Klubach, – w przypadku konieczności zmiany zasad uprawiania sportu lub zasad zachowania w Klubie w celu zapewnienia poprawy warunków uprawniania sportu i bezpieczeństwa Członków Klubu.
 22. O wszelkich zmianach Regulaminu, Członek Klubu zostanie poinformowany w formie pisemnej przez przesłanie treści zmienionego regulaminu listem, pocztą elektroniczną lub doręczenie treści zmienionego Regulaminu Członkowi Klubu w Klubie.
 23. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego.
 24. Zmiany w danych rejestrowych i adresowych Klubu nie wymagają zmiany Regulaminu.
 1. Sauna sucha jest przeznaczona dla osób nie posiadających przeciwwskazań zdrowotnych.
 2. Osoby niepełnoletnie mogą przebywać w saunie wyłącznie pod opieką osób dorosłych.
 3. Sauna jest czynna wyłącznie w godzinach otwarcia obiektu zgodnie z ustalonym harmonogramem zajęć.
 4. Każdy użytkownik sauny przed wejściem powinien zapoznać się z regulaminem i przestrzegać jego postanowień.
 5. Z sauny nie mogą korzystać osoby:
  • zachowujące się niestosownie, obelżywie i agresywnie w stosunku do innych
  • pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających
  • cierpiące na zakaźne choroby skóry, posiadające otwarte skaleczenia, trudno gojące się rany, częste iniekcje dożylne na kończynach, mające trudności w oddychaniu i zaburzenia równowagi, chore na serce, z nadciśnieniem, po udarach, z chorobami naczyń krwionośnych, chore na tarczycę, padaczkę (epilepsję)
  • kobiety w ciąży, kobiety w czasie menstruacji oraz małe dzieci ze względu na brak wykształcenia w organizmie ośrodka termoregulacji
 6. Z sauny nie należy korzystać bezpośrednio po wysiłku fizycznym, na czczo lub po zbyt obfitym posiłku.
 7. Za skutki zdrowotne przebywania w saunie, odpowiedzialność ponosi tylko i wyłącznie osoba korzystająca z sauny.
 8. Przed wejściem do sauny należy zdjąć obuwie oraz wszelką biżuterię (kolczyki, łańcuszki, zegarki itp.), okulary i szkła kontaktowe.
 9. Do sauny wchodzimy po dokładnym umyciu całego ciała z użyciem mydła.
 10. Wskazane jest korzystanie z sauny nago po owinięciu ciała w ręcznik lub szlafrok. Strój kąpielowy zatrzymuje pot i może spowodować podrażnienie skóry.
 11. W saunie zabrania się: – biegania – hałasowania i głośnego prowadzenia rozmów – dotykania i manipulowania przy urządzeniach elektrycznych – wnoszenia jedzenia, napojów i wszelkich przedmiotów zbędnych – nieobyczajnego zachowania, bądź zachowania uznanego społecznie za nieprzyzwoite lub obraźliwe
 12. Zaleca się korzystanie z sauny w towarzystwie innej osoby, co pozwoli na natychmiastową pomoc w przypadku złego samopoczucia.
 13. Wszelkie problemy ze zdrowiem oraz pogorszenie samopoczucia należy niezwłocznie zgłaszać najbliższemu pracownikowi obsługi lub skorzystać z przycisku sygnalizacyjnego znajdującego się przy wyjściu z sauny.
 14. Po pobycie w saunie nie zaleca się wysiłku fizycznego.
 15. Po pobycie w saunie należy uzupełnić ubytek wody w organizmie, najlepiej wodą mineralną lub sokami owocowymi.
 16. Osoby nie stosujące się do regulaminu mogą zostać wyproszone z sauny.
FitnessClub S4

ul. Nałęczowska 19, 02-922 Warszawa - Sadyba

Infolinia: 22 350 93 54 (pon. – pt.  9:00-21:00)

Zapraszamy:

poniedziałek-piątek: 6.00-23.00

sobota: 08.00-19.00

niedziela: 09.00-19.00

Oferta:

zajęcia fitness, siłownia, sauna, strefa treningu funkcjonalnego, miejski parking ( bezpłatny).