Wybierz klub
Menu
Grafik zajęć Zaloguj się

Nowe zajęcia z nowymi instruktorami w naszym klubie

Grafik zajęć w naszym klubie nabiera nowych kolorów! Od stycznia znajdziecie tam kilka świeżutkich pozycji oraz nowych twarzy <3

Oto, co mamy dla Was.Rozkład jazdy z Karoliną Ponichterą

PONIEDZIAŁKI 

17.00 – Tabata

18.00 – Sztangi

19.00 – Stretching 

 

WTORKI 

20.00 – Stretching

 

CZWARTKI

20.00 – Stretching 

 

A w PIĄTKI na dobre rozpoczęcie weekendu zapraszamy na Zumbę z Agatą Szewczyk o 20.00

Zapraszamy do zapisów!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę internetową na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce w sprawie plików cookies i innych podobnych technologii.