Wybierz klub
Menu
Grafik zajęć Zaloguj się

Oferta na Walentynki w Twoim klubie

Walentynki to idealny moment, aby podarować coś… sobie!

W tak ważny dzień warto zadbać o siebie. W zdrowym ciele zdrowy duch!

 

Już 14.02 w naszym klubie będziecie mogli wziąć udział w dodatkowych zajęciach zumby, przygotowanych specjalnie z okazji Walentynek.  Świetna zabawa i duża dawka energii gwarantowane.

Zapisy na zajęcia możliwe są przez stronę internetową https://fitnessclubs4.pl/.

 

Jeśli chcecie ćwiczyć z bliskimi, możecie skorzystać z naszej promocji Razem taniej!

Przyprowadź swojego znajomego i oboje odbierzcie -50% zniżki na jedną ratę za karnet.

 

Do zobaczenia!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę internetową na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce w sprawie plików cookies i innych podobnych technologii.