Wybierz klub
Menu
Grafik zajęć Zaloguj się

Ważny komunikat

Drodzy Klubowicze,

Od 01.12.2021r. nasz klub prowadzony pod marką S4 w Gdyni przy placu Kaszubskim 17 zostanie włączony do sieci klubów fitness prowadzonej pod marką ZDROFIT. Sieć ZDROFIT to 68 klubów na terenie całej Polski, w tym 10 klubów zlokalizowanych w Trójmieście i 1 klub w Wejherowie.

Zarówno kluby sieci S4, jak i kluby sieci ZDROFIT należą do Benefit Systems S.A., dlatego właściciel klubu oraz administrator danych pozostaje ten sam.

Oficjalną informację odnośnie obowiązywania karnetów otrzymaliście od nas drogą mailową.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę internetową na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce w sprawie plików cookies i innych podobnych technologii.