Wybierz klub
Menu
Grafik zajęć Zaloguj się

Współpraca z Trenerami Personalnymi

Trenerze Personalny,

Odbierz 50% rabatu na pierwszy miesiąc karnetu i trenuj w komfortowych warunkach ze swoimi Podopiecznymi. Zapewniamy dostęp do wszystkich lokalizacji popularnej sieci klubów fitness oraz reklamę Twoich usług w naszym klubie.

Co jeszcze?

✔️ w pełni wyposażone kluby,

✔️ różnorodna przestrzeń treningowa,

✔️ treningi na maszynach topowych marek,

✔️ możliwość spotkania nowych Klientów,

✔️ bezpłatne webinary z cenionymi ekspertami Akademii Zdrofit.

 O szczegóły pytaj w recepcji klubu bądź skontaktuj się telefonicznie z wybraną lokalizacją.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę internetową na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce w sprawie plików cookies i innych podobnych technologii.