Wybierz klub
Menu
Grafik zajęć Zaloguj się

Zbiórki na rzecz WOŚP w naszych klubach

Jak dobrze wspierać WOŚP!

Chcemy razem z Wami zrobić coś dobrego, dlatego już teraz we wszystkich klubach naszej sieci możecie wesprzeć 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 

W recepcjach klubów znajdziecie firmowe puszki stacjonarne.

Zbiórkę realizujemy we współpracy ze sztabami lokalnymi aż do 27 stycznia.

Zapraszamy do wspólnego działania!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę internetową na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce w sprawie plików cookies i innych podobnych technologii.