Wybierz klub
Menu
Grafik zajęć Zaloguj się

Zmiana systemu zamykania szafek

Drodzy Klubowicze!

Informujemy, że w pierwszej połowie lipca w Fitness Club S4 Ursus - Pużaka rozpocznie się proces zmiany systemu zamykania szafek za pomocą kluczyków na system zamykania szafek za pomocą kłódek

W trakcie reorganizacji w naszym klubie dostępne będą szafki zamykane na jeden z dwóch sposobów, natomiast po zakończeniu procesu dostępne będą wyłącznie szafki zamykane na kłódki. Dzięki wprowadzonym zmianom każdy Klubowicz będzie miał możliwość samodzielnego wyboru szafki.

W przypadku braku własnej kłódki, zapraszamy do kontaktu z recepcją w celu wypożyczenia lub zakupu dostępnych egzemplarzy.

Pozdrawiamy,

Fitness Club S4 Ursus - Pużaka

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (niewielkie pliki tekstowe przechowywane przez przeglądarkę internetową na urządzeniu użytkownika) m.in. do analizy statystycznej ruchu, dopasowania wyglądu i treści strony do indywidualnych potrzeb użytkownika. Pozostawiając w ustawieniach przeglądarki włączoną obsługę plików cookies wyrażasz zgodę na ich użycie. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystanie plików cookies zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej znajdziesz w Polityce w sprawie plików cookies i innych podobnych technologii.