';

FitnessClub S4 / Białystok, ul. Wrocławska 51

Grafik zajęć
Cennik
KARNETY: Cena
OPEN 1 miesiąc 129 zł
OPEN 1 miesiąc STUDENT/UCZEŃ 79 zł
OPEN 1 miesiąc SENIOR 79 zł
OPEN 12 miesięcy 899 zł
WEJŚCIE JEDNORAZOWE 35 zł
OPŁATA CZŁONKOWSKA 0 zł
UMOWY BEZTERMINOWE: Cena
OPEN 89 zł
OPEN STUDENT/UCZEŃ 49 zł
OPEN SENIOR 49 zł

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

Fitness

Jest to forma zajęć grupowych skierowana do wszystkich bez względu na wiek czy kondycje fizyczną. Oferowane formy ruchu i zestawy ćwiczeń są przyjemne, ciekawe i często bardziej przypominają zabawę niż trening a jednocześnie mogą mieć działanie wspomagające w przypadku różnorodnych schorzeń związanych z siedzącym trybem życia.

W zależności od typu zajęć jakie wybierzesz możesz nie tylko spalić nadmiar tkanki tłuszczowej i wyrzeźbić sylwetkę, ale też wyciszyć się, odpocząć lub wręcz przeciwnie- wyzwolić energię.

W ofercie znajdziesz więc:

 1. zajęcia wzmacniające, które mają za zadanie poprawić twoją siłę i sprawność jednocześnie wpływając pozytywnie na wydolność organizmu;
 2. zajęcia prozdrowotne, podczas których wykonujesz ćwiczenia łagodzące i zapobiegające bólom pleców, ćwiczenia, które nie obciążają stawów i usuwają napięcia mięśniowe;
 3. zajęcia mentalne oraz relaksacyjne, które pomogą się zrelaksować i wyciszyć jednocześnie bardzo świadomie pracując z całym ciałem;
 4. zajęcia taneczne, podczas których mocno popracujesz nad wydolnością organizmu przy okazji świetnie bawiąc się przy muzyce;

Bez względu na wybraną formę zajęć nasza kadra instruktorów zadba o to, by twój udział w nich był bezpieczny, przyjemny i efektywny.

Czego możesz oczekiwać od instruktora fitness?

 • Każde zajęcia rozpocznie rozgrzewką (by przygotować Twój organizm do wysiłku) i zakończy krótkim stretchingiem oraz wyciszeniem (by uspokoić organizm po treningu);
 • Zmotywuje całą grupę do maksymalnego wysiłku;
 • Będzie czuwał nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń;
 • Zadba o to by trening na sali fitness był świetną zabawą dla każdego uczestnika;
 • Urozmaici wykonywane ćwiczenia, by nie stały się one dla uczestników nudne;
 • Po zajęciach w wolnej chwili chętnie odpowie na Twoje pytania;
 • Jeśli jesteś na zajęciach po raz pierwszy i zgłosisz to do Niego, zwróci na Ciebie szczególną uwagę, by pomóc Ci w wykonaniu ćwiczeń.
FAQ

Dobrym wyborem będą zajęcia ABT, lub TBC (lub ich wersje +brzuch). Zajęcia te są nieskomplikowane, a duży nacisk kładziemy na poprawne wykonywanie ćwiczeń. Co do przygotowań to prosimy zabrać strój sportowy i zmienne obuwie. Napoje sportowe, lub wodę mamy w ofercie klubu w bardzo atrakcyjnych cenach, więc o to nie trzeba się martwić.

Idealnym wyborem będzie połączyć zajęcia “Sztangi”,  “Cellu Stop Interwał”, a także “FatBurn”. Taki zestaw daje gwarancję utraty tkanki tłuszczowej.

3-4 razy w tygodniu to optymalna ilość ćwiczeń. Ważna jest regularność i dostosowanie treningu do swoich możliwości. Czasem warto zacząć od dwóch treningów w tygodniu, aby po miesiącu rozruchu zwiększyć ilość zajęć.

Rutyna to najwięszy wróg sportu! Najlepszym wyborem, w tym przypadku będą zajęcia “Sztangi“, lub “Cellu Stop Interwał“. W tych pierwszych sami decydujemy o ciężarze sztangi, systematycznie możemy zwiększać jej ciężar, aby dostarczać ciału nowych bodźców. Z kolei zajęcia Cellu Stop Interwał są największym wyzwaniem dla kondycji spośród oferowanych przez nasz klub. Ćwiczenia o małej intensywności przeplatane są ćwiczeniami o dużej intensywności. Nie ma mowy o chwili odpoczynku.

Waga nie powinna być wyznacznikiem czy celem treningowym. Dużo bardziej wiarygodne jest mierzenie obwodów ciała. Proszę pamiętać, że tkanka mięśniowa jest około 3 razy cięższa niż tłuszcz. To tak jakby porównać objętość kilograma żelaza i kilograma pierza.

W naszym klubie zajmują się tym instruktorzy siłownii, którzy przeprowadzają  wywiad, by jak najlepiej dopasować dietę do trybu życia i treningu. Po szczegóły oferty zapraszamy do recepcji.

Nic bardziej mylnego! Sami decydujemy o wadze sztangi nakładając, lub zdejmując z niej talerze. Możliwy ciężar sztangi to od 3 kg do 30kg. Mitem jest, że takie zajęcia decydują o rozroście masy mięśniowej. Ćwiczenia z obciążeniem są koniecznie przy próbach utraty masy tłuszczowej. Właściwie dobrane ćwiczenia pod okiem instruktora powodują, że przy odchudzaniu, dzięki ćwiczeniom siłowym utrzymamy jędrne ciało przy jednoczesnej utracie wagi.

Każdy z naszych instruktorów to profesjonalista, więc radzimy przetestować ich wszystkich i przy wyborze zajęć po prostu kierować się swoimi sympatiami – proszę pamiętać, że trenera przede wszystkim trzeba lubić!

Będąc na cokolwiek chorym, należy bezsprzecznie skonsultować z lekarzem, czy można uprawiać, takie, a nie inne sporty. Pamiętaj, że instruktor to nie lekarz – nie ma możliwości zbadania Twojego stanu zdrowia.

Większość lekarzy rekomenduje zachowanie podobnej aktywności fizycznej jak przed ciążą – tj odradzają zwiększanie, jak i zmniejszanie aktywności fizycznej. W każdym wypadku jednak radzimy skonsultować się ze lekarzem prowadzącym ciążę.

Wszystkie opisy zajęć znajdują się na głównej stronie naszego klubu. Opis taki zawiera założenie zajęć, a nie ich dokładny opis, gdyż każdy trening jest inny. Zapobiega to rutynie i pozwala osiągnąć najlepsze efekty treningowe.

Nie ma potrzeby zapisywania się na zajęcia fitness. Karnet open daje dostęp do wszystkich zajęć bez zapisów.

Oczywiście, wystarczy zakupić karnet OPEN. Nie daje on jednak możliwości rezerwacji miejsca na zajęciach, o czym warto pamiętać.

Znaczy to, że zajęcia poprowadzi inny instruktor niż przewidziany jest w grafiku zajęć. Brak ulubionego instruktora, może być zawodem, ale prosimy o wyrozumiałość – instruktorzy są tylko ludźmi i czasem mają kontuzje, chorują, lub potrzebują dnia wolnego 🙂

Siłownia
Image module

Na siłowni możesz ćwiczyć samodzielnie lub pod okiem wykwalifikowanego trenera (trening personalny).  Każda siłownia jest wyposażona w maszyny do ćwiczeń, w sprzęt cardio, oraz w strefę wolnych ciężarów.

Maszyny dostępne na siłowni są zaprojektowane w taki sposób, by trening wykonywany przy ich użyciu był bezpieczny a jednocześnie efektywny. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem siłowni, to właśnie one będą dla Ciebie najlepsze, bo za ich pomocą nauczysz się prawidłowej postawy podczas wykonywania ćwiczeń oraz właściwych zakresów ruchów. Nie oznacza to jednak, że korzystają z nich wyłącznie początkujący. Dobrze rozpisany plan treningu wykonywanego przy użyciu różnorodnych maszyn zapewni Ci kompletny trening całego ciała.

Strefa maszyn cardio, to strefa ze sprzętem umożliwiającym intensywny trening wydolnościowy. Trening cardio wpływa na spalanie tkanki tłuszczowej, poprawę wydolności organizmu oraz regulację gospodarki hormonalnej. W zależności od intensywności i długości treningu osiągniesz różne cele treningowe.

Strefa wolnych ciężarów, to jedna z bardziej wymagających stref na siłowni. Tutaj możesz przeprowadzić bardzo zróżnicowany trening. Korzystając z wolnych obciążeń samodzielnie decydujesz w jakim zakresie wykonasz ruch i jaką przyjmiesz postawę, dlatego prawidłowe wykonanie treningu w tej strefie wymaga wiedzy i doświadczenia, lub wsparcia doświadczonej osoby -trenera obecnego na siłowni.

Czego możesz oczekiwać od trenera obecnego na siłowni?

 • Czuwa nad tym by nikt z ćwiczących nie popełniał poważnych błędów podczas wykonywanych ćwiczeń;
 • Jest dostępny, by w każdej chwili podpowiedzieć jak prawidłowo korzystać ze sprzętu dostępnego na siłowni;
 • Wytłumaczy Ci w jaki sposób przeprowadzić prawidłowo cały trening;
 • Podpowie, które z dostępnych na siłowni sprzętów pomogą osiągnąć twój indywidualny cel treningowy;
 • Na Twoją prośbę może stworzyć plan treningowy, który ułatwi Ci przeprowadzenie kompleksowego treningu.
Trening Personalny
Image module

TRENING PERSONALNY (ONE FOR ONE) 
Forma indywidualnych zajęć pod okiem specjalisty, która daje gwarancję realizacji celu jaki sobie postawiłeś. Wystarczy ,że określisz potrzeby dotyczące własnego wyglądu i formy fizycznej a trener przygotuje program treningowy oraz dietetyczny. Będzie czuwał nad jego realizacją i dopilnuje byś osiągnął co zamierzyłeś. Nie ma skuteczniejszego i szybszego sposobu realizacji Twojego celu niż trening personalny z trenerem S4.

JAK WYGLĄDA TRENING PERSONALNY? 
Trener przeprowadza treningi z klientem czuwając nad poprawnością i skutecznością wykonywanych ćwiczeń. Przed każdym spotkaniem z Klientem trener rozpisuje plan treningowy w taki sposób, aby ćwiczący uniknął monotonii. Trener dba też o to, żeby Klient przez cały czas był zmotywowany i pełen zapału do osiągnięcia swojej wymarzonej formy i wyglądu.

INDYWIDUALNY PROGRAM TRENINGOWY
Przeprowadzając rozmowę z klientem trener dobiera odpowiedni dla jego potrzeb i możliwości program treningowy – może być on realizowany w fitness klubie, na basenie lub w plenerze. Dla uzyskania szybszych efektów trener ustala indywidualną dietę i suplementację.

Czego możesz oczekiwać od trenera personalnego?

 • Trener osobisty dostosuje plan treningu do Twoich potrzeb i możliwości.
 • Zaproponuje optymalny plan treningowy i dietetyczny, w taki sposób, aby nie wkradła się w niego monotonia i nuda.
 • Czuwa nad prawidłową techniką i skutecznością wykonywanych ćwiczeń, a w razie potrzeby eliminuje błędy.
 • Odpowiada na Twoje pytania dotyczące ćwiczeń, odżywiania, spędzania czasu w sposób aktywny.
 • Motywuje do wysiłku i dba o bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń.
 • Pomaga maksymalnie wykorzystać każdą minutę Twojego cennego czasu.
 • Sprawia, że aktywność fizyczna jest przyjemną formą spędzania wolnego czasu.
FAQ

Cena treningu jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta, ponieważ każdy z naszych klientów ma odrębne potrzeby. Wymaga nieco innego podejścia ze strony trenera. Nasz trener przedstawia ofertę  po odbyciu szczegółowej konsultacji, dopiero wtedy jest w stanie określić jaki nakład pracy jest potrzebny, aby marzenia klienta o wymarzonej sylwetce przekuć w rzeczywistość.

Trener podczas konsultacji na podstawie uzyskanych od klienta informacji znajdzie najlepsze rozwiązanie treningowe i przedstawi ofertę, z której skorzystanie najszybciej doprowadzi do realizacji postawionego celu. Taka usługa jest bezpłatna.

Wystarczy przyjść do klubu i powiedzieć trenerowi ,że chce Pan/i odbyć konsultację. Jeżeli trener będzie wolny, to konsultacja odbędzie się od razu. Jeśli będzie miał klienta, to umówi się w innym dogodnym dla terminie. Innym sposobem jest wysłanie maila pod adres trening-personalny@fitnessclubs4.pl z prośbą o kontakt w sprawie konsultacji treningowej. W takim mailu należy podać również numer telefonu. Trener w krótkim czasie zadzwoni pod wskazany numer w celu umówienia terminu konsultacji.

Każdy trening jest inny, tak jak każdy z naszych klientów jest człowiekiem o różnych potrzebach, dlatego nie ma narzuconego czasu trwania zajęć. Jest to uzależnione od konkretnego planu treningowego, ułożonego indywidualnie. Waha się od 45 minut, do nawet półtorej godziny. Oczywiście ma to odzwierciedlenie w cenie treningu.

Za treningi personalne można płacić za pojedyncze lekcje jak i w formie przedpłaconego karnetu na konkretną ilość treningów. Koszt pojedynczego treningu kupionego w pakiecie na pewno będzie tańszy i jest to najlepsze rozwiązanie dla klientów decydujących się na dłuższą współpracę z trenerem.

Nasza firma oferuje dostęp do wszystkich klubów sieci, które znajdują się w każdej dzielnicy Warszawy. Nie ma znaczenia, w którym klubie dokonano zakupu. Trening może być realizowany w każdym z naszych klubów.

Wielu naszych klientów współpracując z trenerem kupuje treningi personalne w pakietach i np. w trakcie jego realizacji wyjeżdża na urlop. Dlatego nie wprowadzamy czasowych ograniczeń na realizację pakietów treningowych. W trosce o komfort naszych klientów, pakiety treningowe czekają w naszym systemie na realizację tak długo aż nie zostaną wykorzystane.

Trening personalny jest usługą dodatkową. Dlatego jest dodatkowo płatny dla każdego naszego klubowicza niezależnie od formy członkostwa w klubie.

Tak. Trener przychodząc na trening personalny jest do wyłącznej dyspozycji swojego klienta. Klient nie musi mieć obaw, że jego trener będzie odrywany od treningu z nim, przez któregoś z klubowiczów. W klubie zawsze jest trener, który ma dyżur instruktorski właśnie po to by być do dyspozycji pozostałych trenujących.

Treningi personalne można odbyć w godzinach otwarcia naszych klubów.

Sauna
Image module

Korzystanie z sauny wpływa pozytywnie na relaks oraz regenerację. Naprzemienne nagrzewanie i schładzanie ciała jest bardzo korzystne dla układu krwionośnego i wpływa pozytywnie na odporność organizmu.

W saunie skóra rozgrzewa się do ok. 40 stopni Celsjusza. Wydzielany pot ma zasadniczo za zadanie obronić organizm przed przegrzaniem. Zarazem wraz z nim z organizmu wydalane są toksyny i wszelkie zanieczyszczenia skóry. Po saunie skóra jest wyraźnie oczyszczona, lepiej ukrwiona (co nadaje jej ładny koloryt), bardziej gładka.

Sauna należy do znanych od wieków zabiegów fizjoterapeutycznych z wykorzystaniem ciepła. Jest przede wszystkim metodą profilaktyczną, czyli przeznaczoną dla osób zdrowych. Pomaga łagodzić wiele drobnych dolegliwości, a nawet uzupełnia leczenie konkretnych schorzeń, jednak przed skorzystaniem z jej dobrodziejstw warto skonsultować się z lekarzem.

Sauna po treningu jest dobrym sposobem na relaks i szybkie odzyskanie sił – wysoka temperatura rozluźnia ciało, łagodzi bóle mięśni i stawów. Błędem jest jednak wchodzenie do rozgrzanego pomieszczenia od razu po treningu. Zaraz po nim powinniśmy zastosować ćwiczenia schładzające (cool-down) oraz uzupełnić utracone płyny. W ten sposób nasz organizm odzyska równowagę, uspokoi się, odpocznie. Dopiero wtedy możemy we właściwy sposób skorzystać z dobrodziejstw sauny.

Zapraszamy:

Poniedziałek: 07:00 – 23:00
Wtorek: 15:00 – 23:00
Środa: 07:00 – 23:00
Czwartek: 15:00 – 23:00
Piątek: 15:00 – 23:00
Sobota: 10:00 – 20:00
Niedziela: 14:00 – 20:00

REGULAMIN W KLUBACH FITNESSCLUB S4

REGULAMIN SIECI FITNESS CLUB S4

I. Postanowienia ogólne

 • Niniejszy regulamin (dalej: “Regulamin”) określa zasady korzystania z sieci s4 Fitness Klub (dalej “Klub”), prowadzonych przez Fitness Management spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą
  w Warszawie 00-844), Plac Europejski 3, wpisaną pod numerem KRS 0000698232 do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy KRS, NIP: 5272822871, REGON: 368471800 (dalej: “S4”).
 • Z usług Klubu korzystać mogą osoby, które ukończyły 18 rok życia, mające pełną zdolność do czynności prawnych. Za pisemną zgodą ustawowego przedstawiciela z usług Klubu może korzystać osoba, która ukończyła 16 rok życia. Osoby poniżej 16 roku życia mogą korzystać z usług Klubu tylko pod bezpośrednią opieką ustawowego przedstawiciela lub za jego zgodą, po przedłożeniu stosownego upoważnienia. Na siłownię mogą uczęszczać jedynie osoby powyżej 12 roku życia.
 • Na terenie Klubu przebywać mogą wyłącznie osoby powyżej 12 roku życia, z wyłączeniem zajęć dla dzieci, zajęć “dla mam”, treningów personalnych.
 • Korzystający z usług Klubu, o których mowa w ust. 2 powyżej, zwani będą dalej “Członkiem Klubu”.
 • Korzystanie z usług Klubu odbywa się na podstawie:
  • umowy, zawartej pomiędzy Członkiem Klubu a S4;
  • umowy S4 z partnerem zewnętrznym (Partner S4) – w oparciu o karty Multisport, Fit Profit
   lub Be Active (dalej: “Umowa Partnerska”).
 • Osoby korzystające z usług Klubu w ramach umowy pomiędzy Członkiem Klubu a S4, przy pierwszej wizycie w Klubie przekazują swoje dane personalne (imię, nazwisko, numer PESEL) w celu realizacji umowy.
 • Osoby korzystające z usług Klubu w ramach Umowy Partnerskiej, przy pierwszej wizycie
  w Klubie przekazują swoje dane personalne (imię, nazwisko,) w celu rejestracji jako Członek Klubu oraz w celu realizacji postanowień Umowy Partnerskiej.
 • Członek Klubu wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystanie swojego wizerunku na potrzeby promocji S4, w przypadku publikacji zdjęć i filmów z zajęć grupowych oraz siłowni, jak również imprez organizowanych przez S4 i jego partnerów. Wizerunek Członków Klubu będzie wykorzystywany z zachowaniem najwyższej staranności oraz dbałości o zachowanie norm moralnych i społecznych. Wizerunek Członka Klubu będzie rozpowszechniany wyłącznie w sytuacji, w której będzie on stanowił jedynie szczegół całości takiej jak: zgromadzenie, impreza okolicznościowa itp.
 • Poszczególne Kluby S4 otwarte są dla Członków Klubu w godzinach, wskazanych w tychże Klubach oraz na stronie Internetowej S4. Jednocześnie S4 zastrzega sobie prawo do zmiany lub skrócenia godzin otwarcia Klubu w święta państwowe lub kościelne oraz zmiany godzin otwarcia Klubu w uzasadnionych przypadkach.

II. Zasady korzystania z Klubu S4.

 • Członek Klubu zobowiązany jest do korzystania z pomieszczeń, urządzeń i sprzętu należącego do Klubu
  w sposób zgodny z ich przeznaczeniem.

  • Na terenie Klubu S4 obowiązuje bezwzględny zakaz:
   wnoszenia, spożywania, używania i pozostawania pod wpływem napojów alkoholowych, narkotyków oraz innych środków odurzających;
  • palenia tytoniu oraz korzystania z elektronicznych papierosów;
  • krzyczenia i używania słów powszechnie uważanych za wulgarne i obraźliwe;
  • handlu i akwizycji oraz naklejania i pozostawiania reklam oraz ulotek;
  • fotografowania i filmowania w celach komercyjnych bez zgody S4t;
  • wprowadzania zwierząt;
  • wnoszenia niebezpiecznych narzędzi, broni, materiałów pirotechnicznych, łatwopalnych oraz wybuchowych;
  • prowadzenia działalności bez zgody S4, w szczególności treningów personalnych.

 

 • Członkowie Klubu, przebywający na terenie Klubu, zobowiązani są do:
  • przestrzegania powszechnie przyjętych zasad współżycia społecznego, zasad dobrego zachowania i szacunku w stosunku do pozostałych ćwiczących osób;
  • powstrzymania się od zachowania mogącego narazić mienie Klubu na uszkodzenie lub zniszczenie;
  • zachowania czystości oraz powszechnie przyjętych norm higieny;
  • podporządkowania się poleceniom pracowników i obsługi Klubu;
  • zapoznania się z instrukcjami użytkowania sprzętu (uzyskanie informacji od personelu Klubu) przed przystąpieniem do jego używania;
  • zachowania należytej ostrożności w posługiwaniu się wyposażeniem i sprzętem Klubu;
  • odkładania używanego sprzętu na miejsce do tego przeznaczone;
  • używania ochraniaczy na stopy (np. klapki z antypoślizgową podeszwą) podczas korzystania z natrysków;
  • opuszczenia klubu do godziny zamknięcia.

 

 • S4 nie ponosi odpowiedzialności za skutki używania sprzętu w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem, instrukcjami obsługi i wskazówkami personelu Klubu lub bez uprzedniego zapoznania się z wyżej wymienionymi zasadami. Wszelkie skutki powyższego działania całkowicie obciążają Członka Klubu.
 • Każdy Członek Klubu korzysta z usług Klubu na własną odpowiedzialność i na własne ryzyko.
 • Personel Klubu nie posiada wykształcenia medycznego. W razie jakichkolwiek wątpliwości, dotyczących swojej sprawności fizycznej lub zdolności do wykonywania ćwiczeń fizycznych, przed przystąpieniem do wykonywania ćwiczeń Członek Klubu powinien zasięgnąć opinii lekarskiej.
 • Członek Klubu zobowiązany jest do noszenia na terenie Klubu czystego stroju i do zmiany obuwia na czyste i sportowe. Obuwie należy zmienić w szatni, przed wyjściem do innych pomieszczeń. Obuwie sportowe musi być odpowiednie do rodzaju wykonywanych ćwiczeń. Niektóre zajęcia wymagają uczestnictwa bez obuwia.
 • Za zgubienie kluczyka do szafki obowiązuje opłata w wysokości 20 (słownie: dwadzieścia) złotych.
 • Szafki w szatniach udostępniane są wyłącznie na czas pobytu w Klubie.
 • Klub jest monitorowany przy pomocy sieci kamer przemysłowych.
 • S4 nie ponosi odpowiedzialności za skutki niestosowania się do zasad korzystania z Klubu, o których mowa w niniejszym Regulaminie. Naruszenie postanowień Regulaminu upoważnia S4 do rozwiązania umowy świadczenia usług w trybie natychmiastowym, bez zachowania okresu wypowiedzenia.

III. Siłownia i zajęcia grupowe

 • W trakcie korzystania z siłowni lub zajęć grupowych Członek Klubu zobowiązany jest stosować
  się do zaleceń i wskazówek instruktora lub trenera siłowni.
 • Podczas ćwiczeń z wykorzystaniem sprzętu sportowego Członek Klubu zobowiązany jest do korzystania
  z ręcznika, umieszczanego na sprzęcie, z którego korzysta.
 • Członek Klubu zobowiązany jest do korzystania ze sprzętu sportowego, znajdującego się w Klubie, zgodnie z jego przeznaczeniem i instrukcjami personelu S4.
 • Po skończonym treningu Członek Klubu zobowiązany jest do odłożenia sprzętu na swoje miejsce i zostawienia po sobie porządku.
 • Instruktorzy Klubu oraz zewnętrzni trenerzy personalni mogą prowadzić treningi indywidualne pod warunkiem zgody Managera Klubu, podpisania odpowiedniego regulaminu („Regulaminu przeprowadzania treningów personalnych dla trenerów S4” lub „Regulaminu przeprowadzania treningów personalnych dla trenerów zewnętrznych”) oraz uiszczenia stosownej opłaty.
 • Trening na siłowni nie jest ograniczony limitem czasowym. Klub nie prowadzi rezerwacji miejsc na siłowni.
 • Członek Klubu jest zobowiązany do punktualnego wejścia na salę zajęć grupowych. Ze względów bezpieczeństwa instruktor zajęć grupowych (dalej: „Instruktor”) może poprosić spóźnionego Członka Klubu o opuszczenie sali.
 • Jedynie dokonanie rezerwacji i punktualne przybycie na zajęcia grupowe gwarantują uczestnictwo w nich.
 • Członek Klubu, będący na zajęciach grupowych po raz pierwszy, jest zobowiązany przed rozpoczęciem zajęć grupowych do poinformowania o tym fakcie Instruktora.
 • Członek Klubu korzystający z zajęć grupowych jest zobowiązany do poinformowania Instruktora o gorszym samopoczuciu, urazach, ciąży oraz wszelkich poważnych problemach zdrowotnych.
 • Zajęcia grupowe prozdrowotne mają charakter profilaktyczny i nie stanowią konsultacji medycznej.
 • Do sterowania sprzętem audio, klimatyzacją oraz oświetleniem Klubu upoważniony jest wyłącznie pracownik S4.
 • O otwarciu lub zamknięciu drzwi i okien decyduje wyłącznie pracownik Klubu S4.
 • S4 zastrzega sobie prawo do zmiany godzin rozpoczęcia i zakończenia zajęć grupowych, zmiany rodzaju zajęć lub Instruktora oraz odwołania zajęć grupowych w sytuacjach nagłych lub w przypadku wprowadzania zmian w grafiku.

IV. Sauna

 • Z sauny mogą korzystać wyłącznie Członkowie Klubu.
 • Każdy Członek Klubu korzysta z sauny na własną odpowiedzialność.
 • Przed skorzystaniem z sauny należy skonsultować się z lekarzem, w celu określenia ewentualnych przeciwwskazań do korzystania z niej.
 • Osoby korzystające z sauny zobowiązane są do przestrzegania instrukcji znajdującej w Klubie, przed wejściem do sauny.

V. Promocje

 • Poza ofertą stałą, S4 wprowadzać może okresowo oferty specjalne (dalej: „Promocje”).
 • Promocje nie podlegają łączeniu.
 • Członek Klubu, korzystający z Promocji, zobowiązany jest do zapoznania się z niniejszym Regulaminem, regulaminem Promocji oraz Ogólnymi Warunkami Umowy.
 • Nieznajomość w/w dokumentów nie zwalnia Członka Klubu z obowiązku przestrzegania
  ich postanowień.

VII. Postanowienia końcowe

 1. Członek Klubu może składać reklamacje dotyczące świadczenia usług przez S4. Można dokonać tego osobiście w recepcji Klubu, listownie na adres wybranego Klubu lub przesyłając wiadomość e-mail na adres: reklamacja@fitnessclubs4.pl. W zgłoszeniu Członek Klubu powinien wskazać swoje imię i nazwisko, dane kontaktowe (numer telefonu, adres do korespondencji, adres e-mail), numer karty członkowskiej (o ile ją posiada), a także zwięźle przedstawić opis zaistniałej sytuacji. S4 zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni, dokładając jednocześnie starań o jak najszybsze jej rozpatrzenie.
 2. Regulamin dostępny jest w Klubie oraz na stronie internetowej www.fitnessclubs4.pl.
 3. S4 zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego Regulaminu. Zmieniony Regulamin będzie dostępny w Klubie oraz na stronie internetowej www.fitnessclubs4.pl. O zmianach Regulaminu S4 informuje Członków Klubu.

Ogólne Warunki Umowy

Niniejsze ogólne warunki umowy (dalej “OWU”) mają zastosowanie do umów zawieranych pomiędzy Fitness Management spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (00-844), Plac Europejski 3, wpisaną pod numerem KRS 0000698232 do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy KRS, NIP: 5272822871, REGON: 368471800 (dalej zwanej: “S4”), prowadzącą sieć klubów fitness pod marką “S4 Fitness Klub” a podmiotami korzystającymi z prowadzonych przez S4 fitness klubów (dalej “Członek Klubu” / “Członkowie Klubu”).
I. Zawarcie umowy i podstawowe zasady korzystania z Klubu

 • Prawa i obowiązki S4 oraz Członków Klubu regulują niniejsze Ogólne Warunki Umowy oraz regulamin sieci fitness klubów S4 (dalej: “Regulamin”). Członek Klubu zobowiązany jest do przestrzegania zasad, ujętych
  w tychże dokumentach. Regulamin dostępny jest w recepcji każdego z Klubów oraz na stronie Internetowej S4: www.fitnessclubs4.pl.
 • Do korzystania z usług sieci fitness klubów S4 (dalej: “Klub” / “Kluby”) uprawnione są osoby, które ukończyły 18 rok życia i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby poniżej 18 roku życia mogą korzystać z usług S4 tylko za pisemną zgodą ustawowego przedstawiciela. Osoby poniżej 18 roku życia mogą korzystać z Klubu jedynie pod opieką ustawowego przedstawiciela. Z siłowni Klubu korzystać mogą jedynie osoby powyżej 12 roku życia.
 • Na terenie Klubu przebywać mogą wyłącznie osoby powyżej 12 roku życia, z wyłączeniem zajęć dla dzieci, zajęć “dla mam”, treningów personalnych.
 • Korzystanie z usług S4 przez Członków Klubu odbywa się na podstawie:
  ⦁ karnetu (dalej: “Karnet”);
  ⦁ opłaty za jednorazowy wstęp do Klubu (dalej: “Wstęp Jednorazowy”);
  ⦁ zaproszenia indywidualnego (dalej: “Zaproszenie do Klubu”).
 • Korzystanie z Klubu odbywać się może w godzinach jego funkcjonowania, wskazanych w danym Klubie,
  a także na stronie Internetowej S4. S4 zastrzega sobie prawo do skrócenia godzin funkcjonowania Klubu
  w święta państwowe oraz kościelne oraz zmiany godzin otwarcia Klubu w uzasadnionych przypadkach.
 • Wraz z zawarciem umowy Członek Klubu przekazuje S4 formularz – Deklarację Członkowską, w której zamieszcza swoje dane, niezbędne do realizacji umowy:
  ⦁ dla karnetów 1M Open na czas nieokreślony, Student/Uczeń na czas nieokreślony, Senior na czas nieokreślony: imię, nazwisko, numer PESEL, adres e-mail, adres korespondencyjny;
  ⦁ dla karnetów 1M Open na czas określony, 12 M Open, Student/Uczeń na czas określony, Senior na czas określony oraz Wejście Jednorazowe: imię, nazwisko, PESEL;
  ⦁ zaproszenie do Klubu: imię, nazwisko, PESEL, adres e-mail, numer telefonu.
 • Brak przekazania przez Członka Klubu wymaganych przez S4 danych może stanowić podstawę do odmowy zawarcia umowy.
  ⦁ Wysokość aktualnych opłat za poszczególne Karnety oraz usługi w Klubie ujęta jest w cenniku (dalej: “Cennik“), dostępnym w każdym Klubie oraz na stronie Internetowej S4.
  II. Karnety
 • Podstawową formą korzystania z usług S4 są Karnety.
 • W Klubie obowiązują następujące rodzaje Karnetów:
  ⦁ Karnet 1M OPEN;
  ⦁ Karnet 12M OPEN;
  ⦁ Karnet Student/Uczeń;
  ⦁ Karnet Senior.
 • Nie wszystkie Karnety dostępne są we wszystkich Klubach – szczegóły aktualnej oferty znajdują się w Cenniku danego Klubu oraz na stronie Internetowej S4.
 • Aktywacja każdego z Karnetów następuje w dniu wskazanym przez Członka Klubu, najpóźniej jednak przy pierwszym skorzystaniu z usług Klubu w ramach danego Karnetu (“Data Aktywacji”).
 • Poza wyżej wymienionymi Karnetami S4 uprawniona jest do wprowadzania do swej oferty innych, promocyjnych karnetów. O ile zasady takiej promocji nie przewidują innych postanowień, do karnetów promocyjnych odpowiednio stosuje się niniejsze OWU.
 • Członkowie Klubu korzystający z usług S4 na podstawie karnetu, wraz z zawarciem umowy otrzymują imienną kartę członkowską Klubu, będącą nośnikiem Karnetu. Członek Klubu zobowiązany jest do okazywania karty członkowskiej przy każdej wizycie w Klubie. Klub zastrzega sobie prawo do kontroli tożsamości osoby posługującej się kartą członkowską. Karta członkowska, którą legitymuje się osoba do tego nieupoważniona, może zostać zatrzymana przez personel Klubu. W przypadku utraty, zgubienia lub zniszczenia karty członkowskiej, osoba której kartę wydano, zobowiązana jest pokryć koszt wystawienia jej duplikatu. Koszt duplikatu karty członkowskiej wynosi 20 (słownie: dwadzieścia) złotych.

III. Karnet 1M OPEN

 • W ramach Karnetu 1M OPEN dostępne są jego dwa rodzaje:
  ⦁ Karnet 1M OPEN na czas określony;
  ⦁ Karnet 1M OPEN na czas nieokreślony.
 • Karnet 1M OPEN uprawnia do nieograniczonego ilościowo korzystania z wszystkich usług Klubu.
 • Na podstawie Karnetu 1M OPEN (na czas określony) Członek Klubu uprawniony jest do korzystania z usług S4 przez okres jego obowiązywania – jeden miesiąc od Daty Aktywacji.
 • Karnet 1M OPEN na czas określony stanowi umowę zawartą na czas określony jednego miesiąca, która
  nie podlega wypowiedzeniu.
 • Płatność za Karnet 1M OPEN na czas określony odbywa się w Klubie, jednorazowo za cały okres jego obowiązywania.
 • Na podstawie Karnetu 1M OPEN na czas nieokreślony Członek Klubu uprawniony jest do korzystania z usług S4 przez okres jego obowiązywania. Karnet rozliczany jest w cyklach miesięcznych, począwszy od Daty Aktywacji.
 • Karnet 1M OPEN na czas nieokreślony stanowi umowę zawartą na czas nieokreślony, która może być wypowiedziana przez każdą ze stron, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Okres wypowiedzenia liczony jest od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego następującego po okresie, w którym oświadczenie o wypowiedzeniu zostało złożone.
 • S4 przysługuje prawo do rozwiązania umowy dotyczącej Karnetu 1M OPEN na czas nieokreślony ze skutkiem natychmiastowym (bez zachowania okresu wypowiedzenia oraz bez odrębnego wezwania) w przypadku zalegania przez Członka Klubu z opłatami na rzecz S4 za 2 okresy rozliczeniowe. Rozwiązanie umowy w tym trybie nie zwalnia Członka Klubu z obowiązku uiszczenia zaległych płatności.
 • Płatność za Karnet 1M OPEN na czas nieokreślony odbywa się wyłącznie poprzez system cyklicznych obciążeń karty płatniczej Espago.
 • Klient decydując się na zakup Karnetu 1M OPEN na czas nieokreślony jest zobowiązany do ustawienia stosownych limitów dziennych i miesięcznych dla swojej karty płatniczej. Limity te powinny zostać ustawione dla transakcji korespondencyjnych i telefonicznych oraz dla transakcji internetowych, na poziomie gwarantującym możliwość pobrania wymaganej miesięcznej opłaty.
 • S4 będzie informowała Członka Klubu o zbliżającym się terminie zapłaty kolejnej transzy płatności
  z wyprzedzeniem, drogą mailową na adres podany przez Członka Klubu przy zawarciu umowy.
 • W razie opóźnienia w płatności po stronie Członka Klubu, S4 będzie przypominała o przeterminowanej płatności drogą mailową, na adres podany przez Członka Klubu przy zawarciu umowy.

IV. Karnet 12M OPEN

 • Na podstawie Karnetu 12M OPEN Członek Klubu uprawniony jest do korzystania z usług S4 przez okres jego obowiązywania – 12 miesięcy od Daty Aktywacji.
 • Karnet 12M OPEN stanowi umowę zawartą na czas określony 12 miesięcy, która nie podlega wypowiedzeniu.
 • Karnet uprawnia do korzystania z wszystkich usług Klubu.
 • Płatność za Karnet odbywa się w Klubie, jednorazowo za cały okres jego obowiązywania.

V. Karnet Student / Uczeń

 • W ramach Karnetu Student / Uczeń dostępne są jego dwa rodzaje:
 • Karnet Student / Uczeń na czas określony;
 • Karnet Student / Uczeń na czas nieokreślony.
 • Karnet Student / Uczeń uprawnia do nieograniczonego ilościowo korzystania z wszystkich usług Klubu.
 • Karnet Student / Uczeń uprawnia do korzystania z usług Klubu od poniedziałku do czwartku do godziny 17:00, zaś od piątku do niedzieli w pełnych godzinach otwarcia Klubu. Członek Klubu korzystający z tego Karnetu powinien (w dniach od poniedziałku do czwartku) do godziny 17:00 opuścić Klub. Opuszczenie Klubu po godzinie 17:00 może skutkować nałożeniem dodatkowej opłaty w wysokości 20 zł, płatnej w recepcji Klubu w momencie opuszczania Klubu po godzinie 17:00.
 • Z Karnetu skorzystać mogą wyłącznie osoby posiadające status studenta / ucznia. Zakup Karnetu wymaga okazania dokumentu, potwierdzającego prawo do jego nabycia – legitymacji studenckiej / uczniowskiej.
 • Na podstawie Karnetu Student na czas określony Członek Klubu uprawniony jest do korzystania z usług S4 przez okres jego obowiązywania – jednego miesiąca od Daty Aktywacji.
 • Karnet Student / Uczeń na czas określony stanowi umowę zawartą na czas określony jednego miesiąca, która nie podlega wypowiedzeniu.
 • Płatność za Karnet Student / Uczeń na czas określony odbywa się w Klubie, jednorazowo za cały okres jego obowiązywania.
 • Karnet Student / Uczeń na czas nieokreślony stanowi umowę zawartą na czas nieokreślony, która może być wypowiedziana przez każdą ze stron, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Okres wypowiedzenia liczony jest od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego następującego po okresie, w którym oświadczenie o wypowiedzeniu zostało złożone.
 • S4 przysługuje prawo do rozwiązania umowy dotyczącej Karnetu Student / Uczeń na czas nieokreślony ze skutkiem natychmiastowym (bez zachowania okresu wypowiedzenia oraz bez odrębnego wezwania) w przypadku zalegania przez Członka Klubu z opłatami na rzecz S4 za 2 okresy rozliczeniowe. Rozwiązanie umowy w tym trybie nie zwalnia Członka Klubu z obowiązku uiszczenia zaległych płatności
 • Na podstawie Karnetu Student / Uczeń na czas nieokreślony Członek Klubu uprawniony jest do korzystania z usług S4 przez okres jego obowiązywania. Karnet rozliczany jest w cyklach miesięcznych, począwszy od Daty Aktywacji.
 • Płatność za Karnet Student / Uczeń na czas nieokreślony odbywa się wyłącznie poprzez system cyklicznych obciążeń karty płatniczej Espago.
 • Klient decydując się na zakup Karnetu Student / Uczeń na czas nieokreślony jest zobowiązany do ustawienia stosownych limitów dziennych i miesięcznych dla swojej karty kredytowej / debetowej. Limity te powinny zostać ustawione dla transakcji korespondencyjnych i telefonicznych oraz dla transakcji internetowych, na poziomie gwarantującym możliwość pobrania wymaganej miesięcznej opłaty.
 • S4 będzie informowała Członka Klubu o zbliżającym się terminie zapłaty kolejnej transzy płatności z wyprzedzeniem, drogą mailową na adres podany przez Członka Klubu przy zawarciu umowy.
 • W razie opóźnienia w płatności po stronie Członka Klubu, S4 będzie przypominała o przeterminowanej płatności drogą mailową, na adres podany przez Członka Klubu przy zawarciu umowy.

VI. Karnet Senior

 • W ramach Karnetu Senior dostępne są jego dwa rodzaje:
 • Karnet Senior na czas określony;
 • Karnet Senior na czas nieokreślony.
 • Karnet Senior uprawnia do nieograniczonego ilościowo korzystania z wszystkich usług Klubu.
 • Z Karnetu skorzystać mogą wyłącznie osoby, które ukończyły 60 rok życia. Zakup Karnetu Senior wymaga okazania dokumentu, potwierdzającego prawo do jego nabycia.
 • Karnet Senior uprawnia do korzystania z usług Klubu od poniedziałki do czwartku do godziny 17:00, zaś
  od piątku do niedzieli w pełnych godzinach otwarcia Klubu. Członek Klubu korzystający z tego Karnetu powinien (w dniach od poniedziałku do czwartku) do godziny 17:00 opuścić Klub. Opuszczenie Klubu po godzinie 17:00 może skutkować nałożeniem dodatkowej opłaty w wysokości 20 zł, płatnej w recepcji Klubu w momencie opuszczania Klubu po godzinie 17:00.
 • Na podstawie Karnetu Senior na czas określony Członek Klubu uprawniony jest do korzystania z usług S4 przez okres jego obowiązywania – jednego miesiąca od Daty Aktywacji.
 • Karnet Senior na czas określony stanowi umowę zawartą na czas określony jednego miesiąca, która nie podlega wypowiedzeniu.
 • Płatność za Karnet Senior na czas określony odbywa się w Klubie, jednorazowo za cały okres jego obowiązywania.
 • Na podstawie Karnetu Senior na czas nieokreślony Członek Klubu uprawniony jest do korzystania z usług S4 przez okres jego obowiązywania. Karnet rozliczany jest w cyklach miesięcznych, począwszy od Daty Aktywacji.
 • Karnet Senior na czas nieokreślony stanowi umowę zawartą na czas nieokreślony, która może
  być wypowiedziana przez każdą ze stron, z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Okres wypowiedzenia liczony jest od pierwszego dnia okresu rozliczeniowego następującego po okresie, w którym oświadczenie o wypowiedzeniu zostało złożone.
 • S4 przysługuje prawo do rozwiązania umowy dotyczącej Karnetu Senior na czas nieokreślony ze skutkiem natychmiastowym (bez zachowania okresu wypowiedzenia oraz bez odrębnego wezwania) w przypadku zalegania przez Członka Klubu z opłatami na rzecz S4 za 2 okresy rozliczeniowe. Rozwiązanie umowy w tym trybie nie zwalnia Członka Klubu z obowiązku uiszczenia zaległych płatności
 • Płatność za Karnet Senior na czas nieokreślony odbywa się wyłącznie poprzez system cyklicznych obciążeń karty płatniczej Espago.
 • Klient decydując się na zakup Karnetu Senior na czas nieokreślony jest zobowiązany do ustawienia stosownych limitów dziennych i miesięcznych dla swojej karty kredytowej / debetowej. Limity te powinny zostać ustawione dla transakcji korespondencyjnych i telefonicznych oraz dla transakcji internetowych, na poziomie gwarantującym możliwość pobrania wymaganej miesięcznej opłaty.
 • S4 będzie informowała Członka Klubu o zbliżającym się terminie zapłaty kolejnej transzy płatności
  z wyprzedzeniem, drogą mailową na adres podany przez Członka Klubu przy zawarciu umowy.
 • W razie opóźnienia w płatności po stronie Członka Klubu, S4 będzie przypominała o przeterminowanej płatności drogą mailową, na adres podany przez Członka Klubu przy zawarciu umowy.

VII. Wstęp Jednorazowy

 • W ramach Wstępu Jednorazowego Członek Klubu uprawniony jest do jednorazowego (pojedynczego) skorzystania z usług Klubu.
 • Wstęp Jednorazowy obejmuje wszystkie usługi Klubu.
 • W ramach Wstępu Jednorazowego Członek Klubu uprawniony jest do skorzystania z jednych zajęć grupowych.
 • Wstęp Jednorazowy uprawnia do korzystania z usług Klubu w pełnych godzinach jego otwarcia.
 • Członek Klubu, korzystający z Wstępu Jednorazowego, uiszcza opłatę za wejście do Klubu w recepcji, przed przystąpieniem do korzystania z niego.

IX. Zaproszenie do Klubu

 • Zaproszenie do Klubu jest specjalną formą korzystania z usług S4, z której skorzystać mogą wyłącznie osoby, które do tej pory nie korzystały z usług S4 w postaci zakupu Karnetu lub których Karnet wygasł co najmniej 3 miesiące wcześniej.
 • Zaproszenie do Klubu uprawnia do jednorazowego skorzystania z usług Klubu, bez ponoszenia jakiejkolwiek opłaty z tego tytułu.
 • Z Zaproszenia do Klubu skorzystać osoba, która co najmniej od 3 miesięcy nie posiada aktywnego Karnetu w Klubie.
 • Zaproszenie do Klubu uprawnia do skorzystania z wszystkich jego usług.
 • Zaproszenie do Klubu uprawnia do korzystania z usług Klubu w pełnych godzinach jego otwarcia.

X. Godziny obowiązywania Karnetów

 • Poszczególne Karnety uprawniają do korzystania z usług Klubu w różnych godzinach. Ponadto godziny obowiązywania Karnetów są różne w poszczególnych Klubach. Szczegóły związane z czasem obowiązywania karnetów dostępne są bezpośrednio w Klubach.
  XI. Zawieszenie
 • S4 umożliwia zawieszenie, w każdym okresie rozliczeniowym, na okres od 7 do 14 dni Karnetów: Student na czas nieokreślony, Senior na czas nieokreślony, 1M OPEN na czas nieokreślony.
 • Karnety 12M OPEN, 1M OPEN na czas określony, Student / Uczeń na czas określony, Senior na czas określony mogą zostać zawieszone jedynie na podstawie zwolnienia lekarskiego L4 lub podobnego dokumentu, potwierdzającego niemożliwość korzystania z usług Klubu, na okres wskazany w tym dokumencie.
 • Za okres zawieszenia Karnetu S4 nie pobiera opłat.
 • Zawieszenie Karnetu skutkuje przedłużeniem umowy o okres odpowiadający czasowi zawieszenia.

XII. Cesja praw z umowy

 • W ramach każdego z Abonamentów możliwe jest przeniesienie praw i obowiązków Członka Klubu na osobę trzecią (cesja), za pisemną zgodą S4.
 • Członek Klubu zainteresowany dokonaniem cesji powinien skontaktować się z personelem Klubu w celu dokonania stosownych formalności.

XII. Postanowienia końcowe

 • S4 zastrzega sobie prawo do zmiany OWU w uzasadnionych przypadkach.
 • O zmianach OWU S4 informuje Członka Klubu.
 • Członek Klubu może składać reklamacje dotyczące świadczenia usług przez S4. Można dokonać tego osobiście w recepcji Klubu S4, listownie na adres wybranego Klubu lub przesyłając wiadomość e-mail na adres: reklamacja@fitnessclubs4.pl. W zgłoszeniu Członek Klubu powinien wskazać swoje imię i nazwisko, dane kontaktowe (numer telefonu, adres do korespondencji, adres e-mail), numer karty członkowskiej (o ile ją posiada), a także zwięźle przedstawić opis zaistniałej sytuacji. S4 zastrzega sobie prawo do rozpatrzenia reklamacji w terminie 14 dni.
 • Integralną częścią umowy z Członkiem Klubu, poza OWU, jest także Regulamin. Aktualna treść OWU
  i Regulaminu dostępna jest w recepcji Klubu oraz na stronie Internetowej S4.
 • Do Karnetów zakupionych przed zmianą operatora sieci klubów fitness S4 (tj. przed nabyciem przedsiębiorstwa spółki Fitness Club S4 spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. przez Fitness Management sp. z o.o.) stosuje się zasady OWU, dotyczące:
  a) dla karnetów 1 miesiąc – zasady Karnetu 1M Open na czas określony;
  b) dla karnetów 1 miesiąc dla studentów i uczniów – zasady Karnetu Student/Uczeń na czas określony;
  c) dla karnetów na 3 miesiące, 6 miesięcy i 12 miesięcy – zasady Karnetu 12M Open, z uwzględnieniem czasu obowiązywania dotychczasowego karnetu.
 • S4 nie ponosi odpowiedzialności za niestosowanie się przez Członka Klubu do postanowień OWU oraz Regulaminu.
 • W sprawach nieunormowanych w OWU zastosowanie mają przepisy Kodeksu cywilnego.
 • Nieważność lub nieskuteczność któregokolwiek z postanowień niniejszych OWU nie rzutuje na ważność / skuteczność pozostałych postanowień.

REGULAMIN SAUNY W SIECI FITNESS CLUB S4

 • Sauna sucha jest przeznaczona dla osób nie posiadających przeciwwskazań zdrowotnych.
 • Osoby niepełnoletnie mogą przebywać w saunie wyłącznie pod opieką osób dorosłych.
 • Sauna jest czynna wyłącznie w godzinach otwarcia obiektu zgodnie z ustalonym harmonogramem zajęć.
 • Każdy użytkownik sauny przed wejściem powinien zapoznać się z regulaminem i przestrzegać jego postanowień.
 • Z sauny nie mogą korzystać osoby:
 • zachowujące się niestosownie, obelżywie i agresywnie w stosunku do innych pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających
 • cierpiące na zakaźne choroby skóry, posiadające otwarte skaleczenia, trudno gojące się rany, częste iniekcje dożylne na kończynach, mające trudności w oddychaniu i zaburzenia równowagi, chore na serce,
 • z nadciśnieniem, po udarach, z chorobami naczyń krwionośnych, chore na tarczycę, padaczkę (epilepsję)
 • kobiety w ciąży, kobiety w czasie menstruacji oraz małe dzieci ze względu na brak wykształcenia w organizmie ośrodka termoregulacji
 • Z sauny nie należy korzystać bezpośrednio po wysiłku fizycznym, na czczo lub po zbyt obfitym posiłku.
 • Za skutki zdrowotne przebywania w saunie, odpowiedzialność ponosi tylko i wyłącznie osoba korzystająca z sauny.
 • Przed wejściem do sauny należy zdjąć obuwie oraz wszelką biżuterię (kolczyki, łańcuszki, zegarki itp.), okulary i szkła kontaktowe.
 • Do sauny wchodzimy po dokładnym umyciu całego ciała z użyciem mydła.
 • Wskazane jest korzystanie z sauny nago po owinięciu ciała w ręcznik lub szlafrok. Strój kąpielowy zatrzymuje pot i może spowodować podrażnienie skóry.
 • W saunie zabrania się: – biegania – hałasowania i głośnego prowadzenia rozmów – dotykania i manipulowania przy urządzeniach elektrycznych – wnoszenia jedzenia, napojów i wszelkich przedmiotów zbędnych – nieobyczajnego zachowania, bądź zachowania uznanego społecznie za nieprzyzwoite lub obraźliwe
 • Zaleca się korzystanie z sauny w towarzystwie innej osoby, co pozwoli na natychmiastową pomoc w przypadku złego samopoczucia.
 • Wszelkie problemy ze zdrowiem oraz pogorszenie samopoczucia należy niezwłocznie zgłaszać najbliższemu pracownikowi obsługi lub skorzystać z przycisku sygnalizacyjnego znajdującego się przy wyjściu z sauny.
 • Po pobycie w saunie nie zaleca się wysiłku fizycznego.
 • Po pobycie w saunie należy uzupełnić ubytek wody w organizmie, najlepiej wodą mineralną lub sokami owocowymi.
 • Osoby nie stosujące się do regulaminu mogą zostać wyproszone z sauny.
  Uwaga! Godziny dostępności sauny dla Klientów są różne w klubach i dostępne na stronie klubowej w sekcji „Sauna”.
FitnessClub S4

ul. Wrocławska 51b, 15-644 Białystok

Tel: 531 916 172

Infolinia: 22 350 93 54 (pon. – pt.  9:00-21:00)

Zapraszamy:

Poniedziałek – piątek:-6.00-23.00
Sobota-Niedziela-8.00-20.00

Oferta:

zajęcia fitness, siłownia, sauna, strefa treningu funkcjonalnego, bezpłatny parking.

PRACA W S4:  kariera@fitnessclubs4.pl

Informacja